Zatrudnienie : Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków

2011-02-11 00:00:00 2011-02-16 23:59:07
Nazwa:
Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków
Adres :
Gramatyka 8A/315 - Hotel Lipsk, D13
30-067 Kraków
Polskahttp://trojniak.net/Skillist/Job/Edit/Id/4
Stanowisko:
Koordynator grupy roboczej, programista stron internetowych, administrator systemu linux
Czas trwania :
2008-06-01 - 2011-04-30
Adres strony internetowej:

Praca w stowarzyszeniu studentów BEST AGH Kraków nie była odpłatna, ale zbiór zobowiązań i poświęconego czasu równał się w niektórych momentach pracy na pół, lub pełen etat.

Podczas działania w stowarzyszeniu miałem okazję :

  • Koordynować grupą IT
  • Skonfigurować i opiekować się serwerem na platformie Linux
  • Tworzyć i utrzymywać strony internetowe projektów realizowanych przez stowarzyszenie
  • Tworzyć i utrzymywać infrastrukturę sieciową podczas realizowanych projektów (Targi pracy 2009 i 2010, Presidents' Meeting)
  • Koordynować IT przy dużym logistycznie projekcie (Presidents' Meeting)
  • Współpracować na poziomie międzynarodowym w celu utrzymywania grupą ok. 10 serwerów rozmieszczonych w całej europie
  • Uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych(organizowanych między innymi przez grupę pracuj.pl)
  • Przygotowywania szkoleń wewnętrznych (tematy : Subversion , administracja systemami linux

Praca w BEST przynosi wiedzę i doświadczenie. Była to świetna okazja do pracy nad własnymi umiejętnościami i przygotowanie do wejścia na rynek pracy.

Wykonywane zadania

Wykorzystywane narzędzia